Čikita z Podhradí Buchlova

23. ledna 2008 v 13:03 | Dasa |  Chovní jedinci
Čikita z Podhradí Buchlova
Celý svůj život jsem si přála bílou čivavu,ale bohužel z mého chovu jsem neměla šanci.Strašně moc jsem ji chtěla,několikrát jsem i naletěla podvodníkům(koupila jsem např.fenu za 20tisíc údajne chovu schopnou).Později jsem se jí snažila několikrát krýt i inseminací,leč fenka měla srůsty a nikdy nezabřezla.Pak jsem zakoupila fenku za 15tisíc také údajne chovnou(ale byla po císaři a ještě nikdy neměla živá štenata.
Konečně se na mě usmálo štestí až v Ostravě.Vymodlená Čikita z Podhradí Buchlova,byla přesně to štenátko,o kterém sem vždy snila.Bílá celá hlavička,sem tam černá skvrnka.
Co na tom,že jsme po cestě z Ostravy rozbili auto,jehož cena byla několikanásobně vyšší než cena vymodleného štenete.Byla jsem štastná.
Fenku jsme uchovnili,bonitovali a těšili se na budoucí potomky.
Bohužel nešťastnou náhodou spadla dceři z 5m vysokého balkonu.Týden bojovala na veterině o život,pak nám řekl:,,Pokud se do 14ti dní nespraví,budeme ji muset uspat.''
Příroda je však mocná čarodějka.Je pravda,že jsme ji také všichni hodně pomáhali.Fenku jsem měla u postele,každé 3-4 hodiny krmila,venčila apod.
Myslím že jsem ji věnovala víc péče jak svým třem dětem.Ale stálo to za to.Čiki se mi odvděčila krásnými štenátky.Je sice pravda,že rodila císařem,ale brzy se zotavila a štenata vzorně vychovala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama